• Dania gotowe w słoikach

Szybkie gotowanie wcale nie musi oznaczać utraty jakości przygotowywanego posiłku, w tym wspaniałego smaku. W naszym sklepie internetowym „Zza miedzy” oferujemy gotowe dania obiadowe w słoikach – zupy, mięsa i przystawki – przyrządzone wyłącznie z wysokiej jakości składników od lokalnych producentów. Wystarczy jedynie kilka minut, aby móc cieszyć się aromatycznym obiadem opartym na tradycyjnej, polskiej recepturze. Bez konserwantów, barwników i sztucznych aromatów – nasze produkty są świeże i można je bardzo szybko przyrządzić.

Gotowe dania obiadowe w słoikach

W naszym asortymencie propozycji obiadowych w słoikach możecie znaleźć starannie wyselekcjonowane zupy, dania mięsne oraz przystawki – bez zbędnych konserwantów. Oferta sklepu obejmuje zarówno potrawy tradycyjne, jak i inspiracje zaczerpnięte z europejskich kuchni regionalnych. Dzięki dużemu zróżnicowaniu nasze obiady pozwolą nie tylko zdrowo i smacznie zaspokoić głód, ale także nierzadko odkrywać nowe smaki.

Tradycyjna kuchnia śląska i dania staropolskie

Żurek, zrazy, pomidorowa – tych potraw nie trzeba nikomu przedstawiać. Przygotowując ofertę zup i mięs bez konserwantów, postawiliśmy na tradycję – sprawdzone rozwiązania, które od lat goszczą na stołach Polaków.

Dokładamy starań, aby gotowe obiady w słoikach smakowały dokładnie tak, jak ich staropolskie pierwowzory. Dbamy o szczegóły ­– zgodnie ze śląskim zwyczajem, rolada wołowa wypełniona jest krojonym farszem, a jej obiadowe uzupełnienie stanowi modra kapusta. Podobnie postępujemy w przypadku zup – żur wykonywany jest typowo po śląsku, z boczkiem i regionalną kiełbasą, natomiast zawiera dodatkowo kaszę. Dania gotowe w słoikach nasz sklep internetowy "Zza miedzy" oferuje w coraz doskonalszym wydaniu, ulepszane w oparciu wiedzę i doświadczenie najlepszych kucharzy. 

Kuchnie świata

W menu naszego sklepu nie brakuje także dań obiadowych „na czasie”, na które pomysły zaczerpnęliśmy z innych regionów świata. W ofercie pojawiają się obiady inspirowane m.in. kuchnią włoską i francuską, które stanowią ciekawe urozmaicenie klasycznych polskich potraw.

Zupy, dania mięsne, przystawki – smacznie i bez konserwantów

Naszą misją jest dostarczanie Klientom produktów świeżych, najwyższej jakości. Z tego właśnie powodu gotowe dania obiadowe w słoikach (zupy, mięsa, przystawki) są sporządzane bez konserwantów, ulepszaczy oraz wzmacniaczy smaku. Dostępne w ofercie posiłki przyrządzane są na bieżąco i przeznaczone do natychmiastowej konsumpcji. Korzystając z usług sklepu internetowego „Zza między”, otrzymujecie produkty nie różniące się składem od tego, co znacie z przepysznych domowych obiadów.