• Filet z kaczki 0,7 kg

Pochodzenie: Lipowa
Opakowanie: Hermetyczne
Waga netto: 0,5 kg
Dostępny z wysyłką InPost: NIE
43.90
szt. Dodaj do spiżarni
Wysyłka w ciągu .
Dostępność: ograniczona

Kaczka, obok gęsiny, uważana jest za najszlachetniejszy rodzaj mięsa drobiowego. Mięso z kaczki nawet podczas pieczenia zachowuje soczystość i kruchość.

Powierzchnia całego gospodarstwa spod szyldu Lipowych Wzgórz liczy 330 ha i umożliwia zapewnienie wszystkim zwierzętom swobodnego wybiegu obfitującego w świeżą górską wodę, czyste powietrze i zdrową (nieskażoną antybiotykami) karmę roślinną pochodzącą z własnych upraw. Wszystko to przekłada się na smak i jakość oferowanego mięsa.

Lipowe Wzgórza to marka wywodząca się z 400-letniej tradycji. Folwark zlokalizowany jest w miejscowości Lipowa, położonej w bliskim sąsiedztwie Żywca, a na jego terenie znajdziemy m.in. krowy mleczne, bydło mięsne, owce, trzodę chlewną, daniele oraz liczne gatunki drobiu począwszy od kur zielononóżek, poprzez perliczki, na gęsiach i indykach skończywszy.

Termin przydatności: 7 dni 

Sposób przechowywania: przechowywać w temperaturze od 0 do 4 stopni Celsjusza 

Cena za 1 kg: 62,71 zł (waga wskazana w nazwie produktu to zawsze WAGA MINIMALNA – w 90% przypadków, dostarczany produkt ma większą wagę niż w opisie, stąd też jego rzeczywista „cena za 1 kg” istotnie zmniejsza się)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Razem smakuje lepiej