• Filet z kurczaka 300 g

Pochodzenie: Lipowa
Opakowanie: Hermetyczne
Waga netto: 300 g
Dostępny z wysyłką InPost: NIE
15.50
szt. Dodaj do spiżarni
Wysyłka w ciągu .
Dostępność: ograniczona

Kurczaki z Lipowych Wzgórz, aby osiągnąć swoją wagę potrzebują dwukrotnie dłuższego czasu chowu (co najmniej 56 dni) niż te, które możemy kupić w większości sklepów.

Powierzchnia całego gospodarstwa liczy 330 ha i umożliwia zapewnienie wszystkim zwierzętom swobodnego wybiegu obfitującego w świeżą górską wodę, czyste powietrze i zdrową (nieskażoną antybiotykami) karmę roślinną pochodzącą z własnych upraw. Wszystko to przekłada się na smak i jakość oferowanego mięsa.

Lipowe Wzgórza to marka wywodząca się z 400-letniej tradycji. Folwark zlokalizowany jest w miejscowości Lipowa, położonej w bliskim sąsiedztwie Żywca, a na jego terenie znajdziemy m.in. krowy mleczne, bydło mięsne, owce, trzodę chlewną, daniele oraz liczne gatunki drobiu począwszy od kur zielononóżek, poprzez perliczki, na gęsiach i indykach skończywszy.

Termin przydatności: 7 dni 

Sposób przechowywania: przechowywać w temperaturze od 0 do 4 stopni Celsjusza 

Cena za 1 kg: 51,67 zł (waga wskazana w nazwie produktu to zawsze WAGA MINIMALNA – w 90% przypadków, dostarczany produkt ma większą wagę niż w opisie, stąd też jego rzeczywista „cena za 1 kg” istotnie zmniejsza się)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.