• Mięsa i wędliny

Naturalne i swojskie mięsa oraz wędliny

Wśród produktów, jakie oferuje nasz internetowy sklep ze zdrową żywnością, znalazły się mięsa i wyroby wędliniarskie. To żywność najwyższej jakości, pochodząca z gospodarstwa Lipowe Wzgórza. Karma roślinna pochodząca z własnych upraw, tradycyjne metody przyrządzania, brak antybiotyków, konserwantów, spulchniaczy i wzmacniaczy smaku stanowi gwarancję, że mięsa, kiełbasy, pasztety i szynki proponowane przez tego producenta są zdrowe i smakują tak, jak dawniej.

Oferujemy różne gatunki mięs. W asortymencie znajdziecie m.in. drób (kaczy, kurzy i gęsi) – zarówno sztuki rosołowe, jak i piersi czy łapki, doskonałe na galarety. W katalogu nie zabrakło także wieprzowiny – schabu (z kością i bez), łopatki i karczku. Oprócz tego wśród propozycji sklepu internetowego znalazł się też królik, charakteryzujący się kruchym mięsem i delikatnym smakiem. Mięsa z Lipowych Wzgórz stanowią najlepszy wybór dla zwolenników zdrowej żywności.

Najwyższej jakości wędliny i produkty garmażeryjne

Mamy atrakcyjny wybór produktów przeznaczonych dla smakoszy – wielbicieli tradycyjnych wędlin i innych przetworów mięsnych. Przygotowane zgodnie ze sprawdzonymi recepturami z pewnością rozpieszczą podniebienie nawet najbardziej wymagających Klientów. Wyroby marki Lipowe Wzgórza, dostarczane przez nasz sklep internetowy ze zdrową żywnością, przygotowywane są z najwyższą dbałością z mięs z własnego źródła – wolnych od antybiotyków i innych szkodliwych substancji. Kupując je, zyskujecie pewność, że otrzymacie kiełbasy, parówki i inne wędzonki o najwyższej jakości i autentycznym smaku.

Obok wędzonek w ofercie znalazły się produkty garmażeryjne – od pieczeni po pasztety (także do smarowania), których przepisy wywodzą się ze starych tradycji kulinarnych regionu Żywiecczyzny. Obok wyrobów drobiowych, wieprzowych, jak i mieszanych, znajdziecie w naszym sklepie internetowym ze zdrową żywnością przysmaki przygotowane z dziczyzny, np. z dzika.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą, w tym produktami z Lipowych Wzgórz. Dbamy o to, aby mięsa, wyroby wędzarnicze i garmażeryjne docierały do Klientów w krótkim czasie i odpowiednio zabezpieczone.