• Nabiał i jaja

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć nabiału i jaj, pochodzących od sprawdzonych, regionalnych dostawców. Proponowane przez internetowy sklep z naturalną żywnością produkty ZzaMiedzy.pl to m.in. jaja wiejskie, w tym także pochodzące od firmy Lipowe Wzgórza oraz przetwory mleczne OSM Pszczyna. Zamawiając je u nas, otrzymujecie najwyższej jakości wyroby lokalnych producentów, co stanowi gwarancję najwyższej świeżości i doskonałej jakości.

Jajka, jakie są dostępne w naszym internetowym sklepie to pełnowartościowe produkty, wolne od sztucznych substancji. Wszystko dzięki temu, że pochodzą od kur z wolnego wybiegu, żywionych zdrową karmą z własnych upraw. Dzięki naturalnym warunkom, w jakich kury są hodowane, jaja stanowią bogate źródło aminokwasów i innych składników odżywczych. Charakteryzują się też smakiem, jakiego próżno oczekiwać po produktach przemysłowych. Oprócz wyrobów Lipowych Wzgórz proponujemy jajka ze współpracującego z nami rodzinnego gospodarstwa rolnego, dostarczającego wyłącznie zdrową żywność.

Najwyższej jakości nabiał

Nasz sklep internetowy to także szeroki wybór przetworów mlecznych. W katalogu znajdziecie m.in. jogurty, sery (w tym twarogi) oraz prawdziwe wiejskie masła. Dzięki współpracy z regionalnym dostawcą, jakim jest OSM Pszczyna, jesteśmy w stanie zapewnić Klientom wyłącznie świeże i wysokiej jakości naturalne wyroby. Tradycje sięgające 1929 roku zaowocowały pysznymi przetworami, przywołującymi smaki dzieciństwa. Twarogi, jakie oferuje ten producent, idealnie nadają się m.in. na kanapki, do pierogów, jak i serników, zapewniając im kremową konsystencję.

Jeśli więc szukacie żywności – nabiału i jaj najwyższej jakości – zachęcamy do skorzystania z prezentowanej oferty. Zarówno propozycje OSM Pszczyna, jak i innych producentów, dostarczą niesamowitych wrażeń smakowych, urozmaicając każdy posiłek.