• Kategorie
  • Szukaj
  • Na prezent

W ofercie prezentowej naszego sklepu internetowego „Zza miedzy” możecie znaleźć regionalne artykuły spożywcze od sprawdzonych, lokalnych producentów. Nasi Dostawcy cieszą się rosnącym uznaniem i zaufaniem klientów nie tylko ze Śląska, ale także całej Polski. Do marek, z którymi współpracujemy, należą m.in.:

  • Słodka Manufaktura Leona,
  • Cortez,
  • Pasieka Tomala, 
  • Tree Nuts, 
  • Słoikarnia, 
  • Winnica Mnich. 

Asortyment jest niezwykle zróżnicowany, stąd też pomysłów na prezent Wam nie zabraknie. Cechami wspólnymi oferowanych specjałów, są unikalne receptury, walory smakowe i zapachowe, płynące z wykorzystania surowców pochodzących wyłącznie z ekologicznych, rodzinnych upraw. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju słodkości, powidła, konfitury, orzechy oraz wiele innych produktów pasujących na prezent.

Zdrowa żywność „Zza miedzy” – źródło inspiracji na zrobienie prezentu

Nasz asortyment zdrowej żywności pozwoli Wam skomponować zestawy upominkowe dopasowane do najróżniejszych gustów oraz okazji. Miłośnikom słodkości polecamy czekolady i wyroby cukiernicze, spod szyldu Słodkiej Manufaktury Leona. Na uwagę zasługuje również Słoikarnia, która dostarcza nam produkowane ręcznie naturalne przetowry owocowo-warzywne. Połączenia smaków są niecodzienne, a wśród przetworów znajdują się również takie, które posiadają ksylitol zamiast cukru.

Ponadprzeciętne walory zdrowotne wyróżniają artykuły spożywcze z asortymentu firmy Tree Nuts oraz Winnicy Mnich. Zestaw prezentowy skomponowany z produktów na bazie orzechów laskowych (orzeszki, masła orzechowe, oleje) to doskonałe źródło zdrowych kwasów tłuszczowych. Esencja z czerwonych winogron zawiera z kolei reservatol – związek chemiczny o właściwościach antyoksydacyjnych.

Ekologiczne i regionalne zestawy prezentowe

Na niezdecydowanych w naszym sklepie internetowym „Zza miedzy” czekają gotowe prezentowe kompozycje. Wśród propozycji znajdują się m.in. atrakcyjne czekoladowe zestawy złożone z wyrobów marek Cortez oraz Słodkiej Manufaktury Leona. Dostępne są także zestawy z miodami i owocowymi słodkościami, zapakowane w ekologiczne tekturowe pudełka. Z kolei wśród produktów Tree Nuts, Winnica Mnich i Słoikarnia czekają na Was orzechy i szeroka gama przetworów owocowych. Zapraszamy do zamawiania!

To tylko część producentów, z którymi współpracujemy - więcej informacji o nich znajdziecie w zakładce "Dostawcy".