• Kategorie
  • Szukaj
  • Wszystkie produkty

Tradycyjne, sprawdzone, lokalne – tak można najprościej opisać produkty, jakie sprzedaje internetowy sklep „Zza miedzy” ze zdrową żywnością. Naszą misją jest dostarczanie wyrobów naturalnych – pochodzących od lokalnych producentów, pozbawionych sztucznych konserwantów i ulepszaczy. Oferujemy szeroki asortyment artykułów spożywczych, w tym gotowe dania w słoikach. Są one oparte na tradycyjnych, polskich recepturach i wykonane ze świeżych surowców.

Sklep internetowy „Zza miedzy” – w trosce o wysoką jakość żywności

Najważniejszą cechą, jaką staramy się zapewnić naszym produktom, jest wysoka jakość. To właśnie w tym celu sklep internetowy z naturalną i zdrową żywnością „Zza miedzy” korzysta wyłącznie z usług lokalnych Dostawców – pasjonatów i ekspertów w swojej dziedzinie. Nasze mięsa, wędliny, sery i inne produkty pochodzą z rodzinnych gospodarstw z długimi tradycjami. Zwierzęta w tych miejscach są hodowane klasycznymi metodami i karmione najlepszymi paszami. Warzywa uprawiane są na glebach nawożonych naturalnie, przez co nie zawierają niebezpiecznych związków chemicznych. Gotowe dania w słoikach znajdujące się w naszej ofercie są z produktów najwyższej jakości, a do tego są  bez konserwantów. Wykorzystanie jedynie sprawdzonych surowców daje nam pewność w kwestii doskonałych walorów zdrowotnych i smakowych produktów.

Odkryj zalety żywności „Zza miedzy”

Kupowanie pochodzącej z lokalnych gospodarstw, naturalnej żywności ma wiele zalet – począwszy od jakości samego wyrobu (m.in. brak chemii i konserwantów) aż po wspieranie miejscowej gospodarki. Powyższe cechy sprawiają, że z pewnością warto włączyć regionalne artykuły spożywcze do codziennej diety. Dzięki ofercie sklepu internetowego „Zza miedzy” jest to niezwykle proste – w jednym miejscu znajdziecie zdrowe gotowe dania, wypieki i przekąski, które pozwolą Wam skomponować smaczne menu na cały dzień.

Śniadania na bazie świeżutkiego, wiejskiego chleba na naturalnym zakwasie? Szybkie danie w słoiku, bez konserwantów i gotowe w kilka minut? Nic nie stoi na przeszkodzie, by tę wizję zrealizować – zapraszamy do zapoznania się z ofertą zdrowej żywności sklepu internetowego „Zza miedzy” i składania zamówień.