• Gospodarstwo Rolne Brandys

image

Gospodarstwo rolne z Mizerowa prowadzone jest przez Panią Jolę i jej męża od 2014 roku, a mieści się ono przy ulicy o urokliwej nazwie Mały Dwór.

Pani Jola z gospodarstwem związana jest od dziecka - tu się urodziła, tu jest jej miejsce na ziemi. Mąż Pani Joli, znany w rodzinie jako największy miłośnik rolnictwa, podzielił od samego początku zamiłowanie żony do tego miejsca. Z pomocą rodziców z roku na rok małżeństwo rozwija swoją mała farmę.

Obecnie Państwo Brandys posiadają ponad 40 sztuk bydła mięsnego, są właścicielami najszczęśliwszych kur - bo z wolnego wybiegu, co roku sadzą czosnek i ziemniaki. W okolicy mówią o nich "Ci od czosnku", z czego są bardzo dumni. Ich czosnek cechuje niepowtarzalny aromat i wygląd, bo najpiękniejsze jest to, co proste. Tym sposobem z prostoty czosnku stworzyli własny produkt - wianki i warkocze z kwiatami, które goszcząc w każdej kuchni nadadzą jej niepowtarzalny swojski klimat, jak u babci!

Przekazywanie gospodarstwa z pokolenia na pokolenie nauczyło Właścicieli szacunku do zwierząt, przywiązania do ziemi i co najważniejsze, miłości do wykonywanej pracy.

Skontaktuj się z nami żeby poznać produkty Dostawcy, które możemy Ci zaoferować. Kontakt.

image

image

image

Gospodarstwo Rolne Brandys - Dostawca zzamiedzy.pl