• Kozia Rodzinka

image

Kozia Rodzinka to nasz kolejny Sąsiad "zza miedzy", a dokładnie z Pawłowic, pod którego nazwą kryje się gospodarstwo rolne zajmujące się głównie hodowlą kóz. 

Liczące ok. 70 kóz stado, w którego skład wchodzą najlepsze mleczne rasy, wypasane jest swobodnie na pastwiskach Gospodarzy. Właściciele gospodarstwa, Pani Iza wraz z mężem Krzysztofem, dbają również o to, aby ich kozy były karmione wyłącznie naturalnie, zdrową i pozbawioną pasz karmą, którą sami przygotowują. 

Zwierzęta odwdzięczają się niesamowitym mlekiem, które można nabyć i z którego po połączeniu z pasją i zaangażowaniem Gospodarzy, powstają takie specjały jak jogurty, sery podpuszczkowe i wędzonePriorytetem Właścicieli jest nieustanne doskonalenie  produktów - cel ten realizują za sprawą wielu szkoleń, branżowych spotkań oraz zdobywanych doświadczeń 

Potwierdzeniem najwyższej jakości produktów, prócz rzeszy stałych Klientów, są oceny ekspertów i certyfikaty im przyznawane. Pawłowickie mleko kozie świeże i Pawłowicki ser kozi buncol z czosnkiem i natką pietruszki zostały nominowane w 2021 r. do XXXIX certyfikacji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego „Doceń polskie”, po czym otrzymały maksymalną liczbę punktów i certyfikat Top Produkt. Wraz z początkiem 2022 r., wyroby takie jak sery kozie z Pawłowic z dodatkami, sery kozie wędzone, jogurt kozi naturalny z Pawłowic oraz mleko kozie świeże oznaczone zostały certyfikatem Lokalnej Marki Ziemi Pszczyńskiej.

Skontaktuj się z nami żeby poznać produkty Dostawcy, które możemy Ci zaoferować. Kontakt.

image

image

image

image

Kozia Rodzinka - Dostawca zzamiedzy.pl