• Ogródek Dziadunia

image

Ogródek Dziadunia to niewielka rodzinna firma mieszcząca się w Wąsoszu Dolnym – wsi położonej u brzegu Warty, tuż nad Częstochową, gdzie od 1991 roku powstają pyszne przetwory z warzyw i owoców.

Specjały spod szyldu Ogródka Dziadunia bazują na ponad 100-letnich rodzinnych recepturach zapisanych w kuchennych zeszytach, przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Przetwory odznaczają się możliwie najprostszym naturalnym składem, bez jakichkolwiek sztucznych dodatków, konserwantów czy barwników. Ogródek Dziadunia nie toleruje bylejakości, podejmuje trud i wysiłek, by osiągnąć to, co najbardziej wartościowe. Jednocześnie potrzeba wyzwań i ciągłego rozwoju motywuje  do nieustannego poszukiwania równowagi między tradycją i nowoczesnością.

Jakość i smak przetworów sygnowanych logiem Ogródka Dziadunia potwierdza szereg certyfikatów i wyróżnień m.in. Super marka 2018, certyfikat Jakość Tradycja-Śląskie, medal za najsmaczniejszy produkt regionalny na Targach Smaków Regionów 2019 czy  certyfikaty Doceń Polskie, przyznane wybranym pozycjom.

Kliknij, aby przejść do produktów naszego Dostawcy

image

Ogródek Dziadunia - Dostawca zzamiedzy.pl