• Słoikarnia

image

Słoikarnia prowadzona przez Panią Joannę Pietrowską w Siemianowicach Śląskich wyróżnia się nie tylko smakiem wyrobów i najwyższą jakością, ale także pasją i miłością tworzenia zamkniętą w każdym słoiczku.

W ofercie znajdziemy wyłącznie naturalne i zdrowe  przetwory owocowo-warzywne, produkowane ręcznie bez dodatku wody, jakichkolwiek barwników i chemii. Na 100 gram produktu przypada co najmniej 100 gram owoców, a jednorazowa partia wyprodukowanych słoiczków to około 30 sztuk.

Na szczególną uwagę zasługują przetwory bezcukrowe lub słodzone ksylitolem. Dostępność określonych przetworów zależna jest od sezonowości owoców i warzyw. Jesień to m.in. śliwki, gruszki, jabłka i dynie, zima to pyszne cytrusy, żurawina oraz świąteczne powidła śliwkowo-piernikowe, z kolei wiosna i lato to bogactwo truskawek, rabarbaru, brzoskwiń i wiśni.

Niekwestionowanymi atutami wyrobów są niebanalne, autorskie połączenia smaków i przypraw jak również gustowne opakowania sprawiające, że produkty te wyróżniają się zarówno smakiem jak i wyglądem, doskonale nadając się także na prezent.

Kliknij, aby przejść do produktów naszego Dostawcy

image

image

Słoikarnia - Dostawca zzamiedzy.pl