• Winowajcy

image

Restauracja Winowajcy „kuchnia i skład wina” to miejsce wyróżniające się na gastronomicznej mapie Cieszyna i okolic.

Za sprawą pasji i zaangażowania Właścicieli - Magdy i Bogdana, łączy w sobie autorskie dania których trzon stanowi zdrowe jedzenie i śródziemnomorska tradycja z bardzo szeroką paletą win, które zachwycą podniebienia nawet najbardziej wymagających gości.

W karcie znajdziemy m.in. ręcznie wyrabiane makarony, świeże ryby i owoce morza, sałaty czy też pizzę z pieca opalanego drewnem. Śródziemnomorski klimat, to tylko jeden z kierunków kulinarnej przygody w którą może nas zabrać Szef kuchni. Gdziekolwiek byśmy nie skręcili, każdorazowo zetkniemy się ze świeżymi i sezonowymi produktami.

O wybór odpowiedniego dopełnienia naszych potraw zadba Winowajca Bogdan, którego długoletnie doświadczenie i miłość do wina, staną się gwarancją naszej pełnej satysfakcji. Z niesłabnącym entuzjazmem i lekkością, poleci nam trunek odpowiedni zarówno do codziennego spożycia, jak i ten do celebracji wyjątkowych i podniosłych chwil.

Naszej przygodzie z Winowajcami, już od przekroczenia ich progu, towarzyszyć będzie nastrojowy klimat i pozytywna atmosfera, za którymi zatęsknimy zanim zdążymy wrócić z powrotem do naszych domów.

Kliknij, aby przejść do voucherów do tej restauracji

image

image

image

Winowajcy - Partner zzamiedzy.pl